طراحی کمپین

طراحی کمپین

کمپین شامل تمام فعالیت های مرتبط برای اطلاع رسانی و یا تبلیغ یک موضوع برای کسب و کار شماست.

طراحی کمپین

کمپین شامل تمام فعالیت های مرتبط برای اطلاع رسانی و یا تبلیغ یک موضوع برای کسب و کار شماست. کمپین ها برای دستیابی به اهداف مشخصی تشکیل می شوند و در واقع بسیج تمامی امکانات و توانایی ها برای رسیدن به آن هدف مشخص است.

هدف گذاری

نفوذ به ذهن و قلب مخاطبین بصورت گسترده یکی از اصلی ترین هدف های هر کمپین اطلاع رسانی و یا تبلیغاتی است. هدف های متفاوتی وجود دارد که بر اساس آنها می توان کمپینی را کلید زد. کمپین های تبلیغاتی معمولا برای تبلیغات محیطی شناخته شده هستند اما در کنار تبلیغات استیجاری در رسانه های جمعی که قابلیت اندازه گیری زیادی ندارند، توانا رسانه کمپین های آنلاین را اجرایی می کند، کمپین هایی که تمامی فعالیت های آنلاین ممکن را پوشش می دهند و حضور برند و هدف های تجاری شما را در تمامی محیط های مجازی فریاد می زنند و وجه تمایزی که توانا رسانه برای شما ایجاد میکند ارائه گزارش هایی دقیق و کامل از نحوه تاثیر گزاری کمپین ها در بین مخاطبین آنلاین است. با توجه به تجربیات غنی توانا رسانه در سالهای اخیر و بصورت تخصصی در فضای مجازی ارائه مشاوره های تخصصی برای هدف گذاری های دقیق و بجا یکی دیگر از خدمات توانا رسانه در مدیریت رسانه های شماست.

ادامه مطلب

کمپین های تبلیغاتی

تبلیغات با همان معنا و مفهومی که در ذهن همه ما جا دارد بصورت کاملا برنامه ریزی شده در همه ی فضای مجازی قابلیت گسترش یافتن دارد. یک کمپین تبلیغاتی از صفر تا صد برای کسب و کار شما نوشته می شود و تمامی مراحل تولید محتوا برای این تبلیغات توسط تیم مدیریت رسانه تولید می شود از فیلم ها و گیف انیمیشن گرفته تا انواع رپورتاژ آگهی ها و هر آنچه که برای دیده شدن تجارت شما در اینترنت مورد نیاز است. گزارش های دقیقی از تبلیغات شما در اینترنت با ابزارهای تخصصی تهیه می شود که برای انواع تبلیغات سنتی غیرقابل دسترسی است. بصورت تخصصی به شما میگوییم که هر یک از این تبلیغ توسط چه گروهی از مخاطبین دیده شده است و حتی دقیق تر این مخاطبین چه سلیقه ای دارند و به چه نوع از تبلیغ ها واکنش نشان داده اند.

ادامه مطلب

کمپین های اطلاع رسانی

این روزها فقط و فقط باید روی جنبه های انسانی محصولات و خدمات مانور داد. کمپین ها باید بتوانند اطلاعات مفیدی از جنبه های مختلف تجارت شما برای مخاطبین به نمایش بگذارند.

ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

9 + 2 =