ویدیو

ویدیو

محتوای ویدئویی از قوی ترین انواع محتواهای تصویری هستند که تخصص بیشتری برای تولید محتوا نیاز دارند.

ویدئوی معرفی محصول

کالاهای زیادی وجود دارند که ویژگی های بسیاری برای بیان کردن دارند، مقایسه ویژگی های ریز و درشت یک محصول و توضیح دادن این جزئیات با محتوای متنی عموما محتوای جذابی نخواهد شد. ویدئوی معرفی محصول دقیقا تیری است که برای معرفی کالاها به هدف خواهد نشست. ویدئویی که تمامی ویژگی های یک محصول را از دید یک کاربر تشریح می کند و بسیار راحت و ساده توسط مخاطب درک می شود.

ادامه مطلب

تیزرهای تبلیغاتی

ارائه مفاهیم خلاقانه و آگاهی بخش در مورد برند و کالای شما که همزمان حس کنجکاوی را در بیننده ایجاد می کند، بر عهده تیزرهای تبلیغاتی هستند که در فرمت ویدئو تهیه و پخش می شوند. تیزرهای تبلغاتی یکی از پرهزینه ترین قسمت تبلیغات و مارکتینگ در شرکت هاست. استفاده از افراد حرفه ای در حوزه ی تولید محتواهای ویدئویی با بکارگیری تمامی ابزارها برای نوشتن استراتژی و اجرای ایده باعث شده است تا این قسمت از ارتباط با مشتری ها به بهترین نحو در توانا رسانه انجام شود.
ادامه مطلب

ویدئوی اطلاع رسانی

ساز و کارهای ارائه خدمات و یا نحوه کارکردن بعضی کالاها فقط و فقط با زبان تصویر و صوت قابل بیان است. اطلاع رسانی جشنواره ها و یا برنامه های خاصی که هر برند برای ارتباط بهتر با مخاطبینش در نظر می گیرد طی داستانی ساده و گویا میتواند حداکثر بازخورد را جذب کند. تخصص توانا رسانه در تولید ویدئوهای اطلاع رسانی به بهترین وجه است . ویدئوهایی که میتوانند از فرمت انیمیشن و یا گیف هایی گویا و جذاب تهیه شوند.
ادامه مطلب

دوبله

یوتیوب دنیایی از محتواها ویدئویی است مخصوصا برای برندهایی که بین المللی هستند و شعبه در ایران دارند، ویدئوهای خوش ساخت فراوانی وجود دارند که کافی است دوبله ای حرفه ای و گویا روی آن انجام شود تا تعداد زیادی از مخاطبین ایرانی را جذب اهداف بازاریابی شما کند. توانا رسانه با استفاده از تیم بسیار تخصصی و حرفه ای دوبله ای با کیفیت برای ویدئوهای شما انجام می دهد.
ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

14 + 3 =