تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام

۷۲% از جمعیت ۱۸ تا ۲۹ ساله ایران، به تلفن های هوشمند دسترسی دارند جمعیتی که یکی از اصلی ترین مخاطبین کالاها و خدمات به حساب می آیند

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام

امروزه در حدود بیست وسه میلیون کابر ایرانی در تلگرام حاضر است، یعنی به طور قطع به یقین می توان گفت هر خانواده ایرانی یک فرد را دارد که در تلگرام  دارد، این میزان نفوذ تلگرام در کشور به شدت توانسته جایگاه آن را تثبیت کند. این تثبیت سبب آن شده که  تلگرام در کشور  را نتوان به راحتی حذف کرد از طرفی با کارایی بسیار بالا و بروز رسانی پی در پی این شبکه از نشاط خیلی بالایی برخوردار است، نشاطی که سبب شده کاربران به شدت به آن معتاد شوند و بودن در آن را به هر چیزی ترجیح دهند و جای بسیاری از سرگرمی های روزمره افراد را بگیرید. آنقدر میزان استفاده زیاد شده که بدون شک زمان استفاده از تلگرام بسیار بیشتر از دیدن تلویزیون است. با این تفاسیر آیا می توان از تلگرام در تبلیغات استفاده کرد؟

پاسخ مثبت است اما تبلیغات در تلگرام باید حساب شده باشد و قبل از انجام تبلیغات باید به سوالهای زیر جواب بدهید.

شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در تلگرام با اسنت وی

آیا آن طرف خط کسی هست؟

این بسیار مهم است که در صورت انتشار تبلیغات شما در طرف مقابل حضور داشته باشید منظور از حضور هم یک حضور ثابت شده فیزیکی و هم یک حضور اینترنتی تثبیت شده است، اگر میخواهید در تلگرام تبلیغ کنید بهتر است خودتان یک رسانه تبلیغاتی داشته باشید، افراد و گروه های زیادی را بشناسید و علاوه بر این شبکه های دیگری در فضای مجازی داشته باشید، به یاد داشته باشید در صورت تکرار تبلیغات و یک حضور پیوسته قطعا می توانید شانس  این را داشته باشید که تبلیغ شما در تلگرام مثمر ثمر باشد، در غیر این صورت و با نداشتن یک رسانه تلگرامی و آدرسهای اینترنتی زیاد قطعا تبلیغ شما ناقص خواهد بود و به جز اتلاف هزینه چیزی نیست ؟

تبلیغات در تلگرام به چه صورت باشد؟

 اولین سوالی که برای شما مطرح است این است که در کدام کانال تبلیغاتی تبلیغ کنیم؟  این سوالی است که عموما در  مورد کانال تبلیغات در تلگرام افراد مختلف می پرسند در ابتدا باید بگویم هیچ کدام! بهتر است به جای صرف هزینه سعی کنید در قدم اول خود را مابین دوستان و آشنایان به خوبی مطرح کنید به طوری که همه در مورد شما حرف بزنند و حضور در گروه های تلگرامیتان افزایش پیدا کند و میل به دیالوگ کردن با کسب و کارتان در تلگرام بیشتر شود، بعد از این مدت زمانی که برای جذب مخاطبان دور و نزدیک خود صرف کردید و میزان اعضای شما تا مدتی ثابت ماند در آن زمان است که باید به فکر تبلیغ باشید اما کجا تبلیغ کنیم ؟

کدام کانال برای تبلیغات در تلگرام مناسب است؟

شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در تلگرام با اسنت وی

اول به کسب و کار خودتان نگاه کنید اگر کسب و کاری دارید که برای افراد مسن است  بهتر است در کانالهای جدی به تبلیغ بپردازید منظور از کانالهای جدی کانالهایی است که با زندگی و معیشت افراد سروکار دارد کانالهایی چون اخبار و تخفیف های روزمره و خوب بهترین کانالها برای این موارد هستند، اگر کسب و کار شما مخصوص  خانمها است کانالهای خبر اصلا مفید نیستند و به سمت کانالهایی با محوریت زنانه بروید، کانالهایی که به پوشاک و  مد توجه می دهند، در انتخاب کانال بهترین حالت به مشتریان فعلی خود دقت کنید هر چه بهتر آنها را بشناسید قطعا موفق تر عمل خواهید کرد،  در واقع این بهترین کلید برای یافتن کانال تبلیغاتی خودتان است.

و در آخر با متخصصین امر تبلیغات در این باره شدیدا مشورت کنید چرا که تجربه در این زمینه حرف اول را می زند.

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

14 + 11 =