مدیریت یوتیوب

مدیریت یوتیوب

مدیریت یوتیوب

دومین سایت پربازدید جهان بعد از گوگل در کشور ما سانسور شده است و استفاده از این سایت با آی پی ایرانی قابل دسترسی نیست اما اهمیت این وبسایت بزرگ برای صاحبین کسب و کاری که بصورت بین المللی کار می کنند بسیار زیاد است. یوتیوب سال هاست که بصورت بی وقفه پربازدید است و به یک منبع تصویری عالی برای جستجو کنندگان در فضای اینترنت تبدیل شده است. یوتیوب با ارائه کدهای برنامه نویسی امکانات زیادی در اختیار کاربرانش قرار داده است که تیم محتوای توانا رسانه از تمامی این امکانات در راستای اهداف تبلیغاتی و اطلاع رسانی شما استفاده می کند.

ساخت کانال یوتیوب

ابتدا باید یک اکانت معتبر در سایت یوتیوب داشته باشید.

برای این کار نیاز دارید تا یک اکانت گوگل تایید داشته باشید چون سایت یوتیوب در کشور ما قابل دسترسی نیست و امکان تایید شماره موبایل وجود ندارد.

بعد از اینکه اکانت گوگل شما تایید اعتبار شد و به وجود آمد کافی است در سایت یوتیوب، یک شناسه کاربری و رمز برای خود انتخاب کنید و به راحتی ویدئو های خود را در صفحه شخصی خود آپلود کنید.

ادامه مطلب

انتشار ویدئو در یوتیوب

ویدئوها روی سایت ویدئو قابلیت تگ گذاری دارند یعنی شناسه های متنوعی که تماما گویای محتوای ویدئوی شماست. این تگ ها کسب و کار شما را در جستجوهای مرتبط در سایت یوتیوب قابل شناسایی می کند. پروفایل کسب و کار شما بصورت کامل معرف نحوه کار و تجارت شماست که میتواند حاوی اطلاعات تماس باشد و بسیاری از بازدید کنندگان ویدئوهای شما را به سمت وبسایت شما راهی کند.

ادامه مطلب

توسعه کانال یوتیوب

مانند تمامی شبکه های اجتماعی ، کانال یوتیوب هم برای برقراری ارتباط با مخاطبینش به محتوا متکی است.

ادامه مطلب

پاسخگویی به کامنت های یوتیوب

بازخوردی که مخاطبین ویدئوها ارائه میدهند علاوه بر لایک یا دیس لایک عموما بصورت انتقاد یا پیشنهاد روی کامنت ها بروز پیدا می کند.
ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

14 + 6 =