مدیریت وبلاگ

مدیریت وبلاگ

"دفترچه خاطرات آنلاین" روزگاری در ایران بسیار پرطرفدار و به اصطلاح همه گیر بود.

مدیریت وبلاگ

"دفترچه خاطرات آنلاین" روزگاری در ایران بسیار پرطرفدار و به اصطلاح همه گیر بود. وبلاگ هایی که شاید شبکه های اجتماعی آن روزها محسوب می شدند اما این روزها کاربرد قدیمی شان را ازدست داده اند اما همچنان پابرجا هستند و اطلاع رسانی های زیادی در حوزه اینترنت به عهده همین دفترچه های خاطرات آنلاین است. وبلاگ ها هنوز هم منبع خوبی برای دریافت اطلاعات روزانه هستند و از اهمیت زیادی برای جستجوکنندگان در فضای اینترنت دارند.

تولید محتوا

وبلاگ ها در کنار وبسایت و شبکه های اجتماعی نیاز به تولید محتوایی کاملا متفاوت دارند، وبلاگ ها منتشر کننده عکس ها و متن های زیادی در رابطه با شرح خدمات و کالاها هستند و یکی از مقاصد اصلی در دیجیتال مارکتینگ محسوب می شوند. موتورهای جستجو وبلاگ ها را برای نمایش اطلاعات مرتبطی که جستجو می شوند می پسندند.

وبلاگ ها مکمل خوبی برای وبسایت ها هستند چرا که محیط خوبی برای انتشار محتواهایی هستند که به تفصیل راجع به موضوعیت سایت ها می پردازند.

ادامه مطلب

انتشار محتوا وبلاگ

محتواهایی که تولید می شوند مهمترین قسمت در پروسه ی پرداختن به وبلاگ ها است. هر یک از سرویس دهنده های بلاگ، مشخصات و ویژگی های خاص خودشان را دارند و نحوه انتشار مطالب در آنها متفاوت است.

هر یک از این سرویس دهنده ها، تگ های خاصی را می پذیرند و نحوه پاسکاری لینک ها در آنها متفاوت است. پس اطلاع داشتن از مختصات واقعی وبلاگ ها در مرحله انتشار محتواهایی که بصورت روزانه و طبق برنامه ریزی خاصی تولید می شوند، حائز اهمیت است.

ادامه مطلب

توسعه وبلاگ

وبلاگ باید زنده بماند و زنده ماندن وبلاگ ها هم نیازمند محتواهایی که هر روز و بصورت طبقه بندی شده منتشر می شوند. وبلاگ هایی که بروزرسانی نداشته باشند خیلی راحت از نتایج موتورهای جستجو حذف می شوند پس وبلاگ رسانه ای پویا است رسانه ای که با برقراری ارتباط با سایت های دیگر به راحتی می تواند منبعی بسیار قوی برای اطلاع رسانی های کسب و کار شما باشد.

استفاده حداکثری از تمامی سرویس دهندگان وبلاگ ها می تواند تاثیر به سزایی در دیده شدن خدمات و محصولات شما باشد.

ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

4 + 13 =