مدیریت فیس بوک

مدیریت فیس بوک

فیسبوک همزمان با گسترش شبکه های اجتماعی دیگر در ایران کم کم به سایه هدایت شد و از رونق افتاد.

مدیریت فیس بوک

فیسبوک همزمان با گسترش شبکه های اجتماعی دیگر در ایران کم کم به سایه هدایت شد و از رونق افتاد.

فیسبوک با بیش از ۷۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان، اولین شبکه اجتماعی همه گیر و موفق است، فیسبوک شاید اعتیادآورترین شبکه اجتماعی این روزهاست. کسب و کارهای زیادی روی فیسبوک صفحه ای حرفه ای دارند و به فعالیت های مرتبط با محصولات و خدماتشان می پردازند.

حضور گسترده تر در فیسبوک با بهره گیری از پکیج های تبلیغاتی این شبکه اجتماعی باعث شده است تا ارتباط با مخاطبین هدف در فیسبوک راحتتر باشد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد فیسبوک امکان نمایش دادن تبلیغات برای گروه خاصی از مخاطبین است. مخاطبینی که گروه سنی و سطح سلیقه های آنها شناسایی شده است و کسانی تبلیغات کسب و کار شما را می بینند که مخاطبین هدف شما هستند.

ساخت پیج فیس بوک

فیسبوک یکی از اصلی ترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شماست. ساخت پیج فیس بوک را قدم به قدم با شما پیش می رویم.

ادامه مطلب

تولید محتوا فیس بوک

محتواهایی که برای شبکه اجتماعی فیسبوک تهیه و منتشر می شوند با تگ گذاری های دقیق می توانند به دست مخاطبین واقعی شما برسد.

جالب است بدانید که فیسبوک اعلام کرده است که ۷۵% از محتواهای منتشره روی این شبکه اجتماعی که برندها منتشرکرده اند، عکس بوده است. عکس هایی که جنبه های انسانی برند شما را نشان میدهد در صورتیکه با ارزش های برند شما منافاتی نداشته باشد.

ادامه مطلب

انتشار محتوا فیس بوک

عکس، ویدئو، گیف انیمیشن و محتواهای متنی قابل انتشار در شبکه اجتماعی فیسبوک هستند. هر روز در ارتباط با وقایع کسب و کارتان ، محتواهایی تولید کنید و برای آگاه کردن بازدید کنندگان صفحه تان وجوه تازه ای از کسب و کارتان را به نمایش بگذارید.

ادامه مطلب

توسعه پیج فیس بوک

پیج های فیسبوک با انتشار محتواهایی کاربرپسند به راحتی توسط نفرات حاضر در این شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخند پس اصلی ترین قسمت برای توسعه پیج شما، محتواهایی کاربردی و مورد پسند عموم مردم است.

ادامه مطلب

افزایش لایک فیس بوک

فیسبوک مسئولیت تبلیغات صفحه شما را بصورت هدفمند به عهده می گیرد و به راحتی با پرداخت مبالغی به دلار ، لایک های پیج را افزایش می دهد.

ادامه مطلب

افزایش کامنت فیس بوک

ایجاد کمپینی مشارکتی با مخاطبین پیج شما و انتشار محتواهایی که سوال هایی در ذهن مخاطبین ایجاد می کند، عامل اصلی در افزایش کامنت فیسبوک است.

ادامه مطلب

پاسخگویی به کامنت فیس بوک

واکنش ها به محتواهای فیسبوکی بازه ی بسیار گسترده ای را در بر می گیرد. سوال های متدوالی که در مورد قیمت یک محصول و یا ویژگی های محصول پرسیده می شوند و یا اشاره کردن به دوستانشان برای بازدید از پست شما .

ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

5 + 10 =