مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام محبوبترین اپلیکیشن مبتنی بر تصویر در حال حاضر است، میل تمامی ناپذیر مردم برای به اشتراک گذاشتن تصاویری از زندگی روزمره با دوستانشان باعث شده است تا انتهای سال ۲۰۱۵ حدود ۴۰۰ میلیون کاربر فعال روی این شبکه اجتماعی آن را از فیس بوک هم محبوبتر کند.

ساخت پیج اینستاگرام

درست کردن یک پیج اینستاگرام کاری است که هر دارنده گوشی هوشمندی قادر به انجام دادن آن است. برای برندها و کسب و کارها اینستاگرام به یک رسانه اصلی برای اطلاع رسانی ویژگی ها و اتفاقات کسب و کارشان تبدیل شده است. تقریبا تمامی نام و نشان های تجاری یک اکانت اینستاگرام در مجموعه شبکه های اجتماعی شان خودنمایی می کند.

شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در اینستاگرام

ادامه مطلب

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوای اینستاگرام وابسته به تصویر است برای دیده شدن در اینستاگرام تصاویر حرف اول را می زنند. بدون داشتن فیلم و یا عکسی که جذابیت ویژه ای داشته باشد حضور در این شبکه اجتماعی بی معناست.

شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در اینستاگرام

ادامه مطلب

انتشار محتوای اینستاگرام

انتشار محتوا در اینستاگرام تابع چند قانون مشخص برای افزایش بازدید است: ۱- تصاویر جذاب و غیر تکراری ۲- استفاده از متن های مینیمال اما تا حد امکان گویا ۳- استفاده از هشتگ های مرتبط  و هشتگ های روز و داغ ۴-رعایت بازه های زمانی برای انتشار پست ها ۵- زنده بودن مطالب بدین صورت که به محض اتفاق افتادن یک موقعیت سریعا منتشر شود شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در اینستاگرام
ادامه مطلب

توسعه پیج اینستاگرام

توسعه پیج اینستاگرام یعنی مواجه شدن با این شبکه اجتماعی به شکلی زنده و پویا. مخاطبین انتظار دارند با برندها به مثابه افراد حقیقی در شبکه های اجتماعی مواجه شوند.

واکنش نشان دادن به رفتارهای مخاطبین و دیده شدن اسم و نشان برند شما در جاهایی که مخاطبین شما به شکلی عمده حضور دارند یکی دیگر از فاکتورهایی است در توسعه پیج اینستاگرام تاثیر بسزایی دارد.

انتشار محتواها به شکلی درست و رعایت کردن نکاتی مثل هشتگ گذاری های صحیح و ارائه لوکیشن های صحیح در کنار برقراری ارتباط پیج با پیج های مشابه توسعه پیح اینستاگرام را تسریع می بخشد.

شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در اینستاگرام

ادامه مطلب

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام ترفندها و روش های علمی و بررسی شده دارد که بصورت کاملا طبیعی و کاربردی انجام می شود. برای این کار نیاز به هیچ روش غیر صادقانه ای ندارید و کافی است تا به نکات زیر دقت کنید شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در اینستاگرام
ادامه مطلب

افزایش لایک اینستاگرام

لایک در اینستاگرام بروز واکنش لحظه ای به تصویر منتشر شده است. اولین واکنش مخاطبین به عکسی جذاب و متفاوت. لایک ها در اینستاگرام فاکتور بسیار مهمی برای اندازه گیری محبوبیت یک محتوای تصویری است.

ابزارهای ناسالمی زیادی وجود دارند اما روشی کاملا سالم و واقعی برای شما در چنته داریم.

ادامه مطلب

افزایش کامنت اینستاگرام

کامنت ها اوج مشارکت مخاطبین یک پیج اینستاگرام است. کسی که دست به کیبورد می برد و زحمت تایپ را به خودش می دهد باید برای این فعالیت اضافه کاملا توجیه شده باشد.

ادامه مطلب

افزایش منشن اینستاگرام

افزایش منشن اینستاگرام با محتوایی کاملا جدید و کاملا جذاب ممکن می شود. تایپ بعنوان کاری نه چندان آسان و جلب مشارکت مخاطبین از طریق کیبورد گوشی با نکته های زیر امکانپذیر است.

ادامه مطلب

پاسخگویی به کامنت اینستاگرام

پاسخگویی به کامنت اینستاگرام معرف نحوه برخورد و ارتباطات کسب و کار شما با مخاطبین است. کامنت ها در ادامه محتوای متنی و اصطلاحا کپشن و به نوعی تکمیل کننده رویکرد شما برای ارتباط با مخاطبین است.

شاید علاقه مند باشید : تبلیغات در اینستاگرام

ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

10 + 9 =