انتشار داخلی

انتشار داخلی

اینکه محتواها در چه زمانی و با چه رویکردی و در کدام رسانه منتشر شود، تماما استراتژی های بخش انتشار در مدیریت رسانه است.

مدیریت سایت

طراحی سایت یک فرآیند کاملا فنی است، اینکه سایتی که انتخاب می کنید از لحاظ رنگ بندی و شکل و شمایل ظاهری با سلیقه و چشم شما جور باشد، فقط قسمتی از مراحل بسیار تخصصی فرآیند طراحی سایت است.

اهداف شما بررسی می شود و نحوه ساز و کار و انتظار شما از وبسایتتان سنجیده می شود و سپس ایده پردازی آن شروع می شود و از لحاظ فنی بررسی می شود، سپس کار طراحی سایت شما آغاز می شود.

ادامه مطلب

مدیریت تلگرام

پیامرسان محبوب تلگرام امکانات ویژه ای در اختیار کاربرانش قرار داده است که باعث شده تا کاربرانش طیف وسیعی از نوجوانان و جوانان جویای علم و سرگرمی تا صاحبان کسب و کار باشند.

کانال هایی که برای همه ی سلیقه ها محتواهایی ارزشمند تهیه می کنند.

تلگرام امکانات و ابزارهای بسیاری برای ایجاد ارتباطی بهتر فراهم کرده است. این روزها هر کسب و کاری از یک کانال تلگرام برای اطلاع رسانی های مربوط به کالا و یا خدماتش استفاده می کند. نکته ای که حائز اهمیت است نحوه استفاده از این شبکه اجتماعی برای ایجاد ارتباطی موثر و کارا است.

ادامه مطلب

مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام محبوبترین اپلیکیشن مبتنی بر تصویر در حال حاضر است، میل تمامی ناپذیر مردم برای به اشتراک گذاشتن تصاویری از زندگی روزمره با دوستانشان باعث شده است تا انتهای سال ۲۰۱۵ حدود ۴۰۰ میلیون کاربر فعال روی این شبکه اجتماعی آن را از فیس بوک هم محبوبتر کند.

ادامه مطلب

مدیریت وبلاگ

"دفترچه خاطرات آنلاین" روزگاری در ایران بسیار پرطرفدار و به اصطلاح همه گیر بود. وبلاگ هایی که شاید شبکه های اجتماعی آن روزها محسوب می شدند اما این روزها کاربرد قدیمی شان را ازدست داده اند اما همچنان پابرجا هستند و اطلاع رسانی های زیادی در حوزه اینترنت به عهده همین دفترچه های خاطرات آنلاین است.

ادامه مطلب

مدیریت آپارات

یوتیوب بزرگترین سرویس به اشتراک گذاری ویدئو در جهان، در کشور ما ایران، سالهاست که فیلتر شده است و جای خالی این محتواهای ویدئویی برای کاربران ایرانی با سایتی به نام آپارات پر شده است. انفجار محبوبیت محتواهای ویدئویی در مدت کوتاهی باعث محبوبیت سریع سایت آپارات شده است.

ادامه مطلب

مدیریت یوتیوب

دومین سایت پربازدید جهان بعد از گوگل در کشور ما سانسور شده است و استفاده از این سایت با آی پی ایرانی قابل دسترسی نیست اما اهمیت این وبسایت بزرگ برای صاحبین کسب و کاری که بصورت بین المللی کار می کنند بسیار زیاد است.

ادامه مطلب

مدیریت فیس بوک

فیسبوک همزمان با گسترش شبکه های اجتماعی دیگر در ایران کم کم به سایه هدایت شد و از رونق افتاد. فیسبوک با بیش از ۷۵۰ میلیون کاربر در سراسر جهان، اولین شبکه اجتماعی همه گیر و موفق است، فیسبوک شاید اعتیادآورترین شبکه اجتماعی این روزهاست. کسب و کارهای زیادی روی فیسبوک صفحه ای حرفه ای دارند و به فعالیت های مرتبط با محصولات و خدماتشان می پردازند.

ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

4 + 11 =