شاید برای‌تان این سوال پیش بیاید که اصلا سئو چیست؟ سئو در واقع بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو است تا ترافیک ورودی به سایت خود را افزایش دهید. بدون داشتن یک استراتژی مناسب برای سئو، هرگز قادر به جذب بینندگان و مشاهده کنندگان بیشتر نخواهید بود. اگر محتوایی که در سایت خود تولید می‌کنید بی‌ارتباط با بازاریابی کسب‌وکارتان باشد موتورهای جستجو نمی‌توانند رتبه‌ی سایت شما را دقیق محاسبه کنند. نکات زیر برای بهبود استراتژی سئو  و بالابردن ترافیک ورودی به سایت‌تان طراحی شده‌اند. عمل کردن به نکات زیر افزایش ترافیک ورودی به سایت شما را تضمین می‌کنند.

۱-محتوای دیگران را کپی نکنید.

کپی کردن محتوا از وب سایت های دیگران ممکن است منجر به کاهش رتبه وب‌سایت شما و یا بدتر شدن آن شود. این مسئله با پرهیز از تولید محتوای دسته اول اتفاق می‌افتد. نه‌تنها توجه ربات‌های موتورهای جستجو کاهش می یابد، بلکه نگاه بینند‌گان بالقوه به سمت شما منفی خواهند شد.

۲-فیلم‌ها و محتوای بیشتری منتشر کنید.

فیلم ها و سایر محتوای بصری، میزان زمانی که بازدید کنندگان در وب سایت شما باقی می مانند، افزایش می‌دهد. این محتواها توجه بیشتری نسبت به محتواهای صرف متنی جلب می‌کند. اما از آنجایی‌که سرعت اینترنت افراد ممکن است برای دریافت اطلاعات بصری و ویدیویی متفاوت باشد باید زمان و نحوه دریافت ویدیو توسط مخاطب را مدیریت کنید.

۳-مطالب بیشتر از همه‌جا نتایج بهتر هم در‌پی خواهد داشت!

شما زمانی می‌توانید انتظار داشته باشید که بینندگان بیشتر، رتبه‌ی بالاتر و افزایش فروش را تجربه کنید که محتوای با کیفیت برروی سایت خود قرار دهید.شما باید ابتدا مسائل و چیزهایی که مردم دوست دارند بخوانند و یا ببینند را پیدا کنید سپس سایت خود براساس آن طراحی کنید.

۴-از وب سایت خود برای ایجاد روابط استفاده کنید

ایجاد روابط بیشتر ، به شما کمک می کند تا شخصیت و اعتماد خود را ثابت کنید. روابط شما در مورد شما به‌خوبی صحبت خواهند کرد و شما می‌توانید نام خود را در اطراف آن گسترش دهید. بهینه سازی سایت برای موتورهای جست و جو به افزایش ترافیک ورودی برای سایت شما منجر شده و باعث رونق کسب‌وکار شما می‌شود. منبع: socialglims.com