دوست مورد اعتماد مردم برای خرید وسایل و یا هر فعالیتی امروزه سایت های معتبر است. این سایت ها با در نظر گرفتن ترفند های مختلفی توانسته اند اعتماد مردم را جلب کنند، به رفتار و روش هایی که سبب می شود یک شرکت در فضای اینترنتی شناخته شود و مورد اعتماد قرار بگیرد، دیجیتال مارکتینگ گویند. دیجیتال مارکتینگ شرکت های شما را بر روی موج های اینترنتی قرار می دهد و به شما تجربه یک فضای پر درآمد و پر سود با کمترین هزینه ها را می دهد.

دیجیتال مارکتینگ شکارچی در تاریکی تا حالا در تاریکی عکاسی کرده اید؟ هنگامی که چشم چشم را نمی بیند یا باید چراغ را روشن کنید و یا باید دوربین بسیار پیشرفته ای داشته باشید. دیجیتال مارکتینگ چراغ اینترنتی نیست اما یک دوربین بسیار هوشمند است که مشتریان شما را در تاریکی و شلوغی اینترنتی پیدا می کند و آنها را در معرض دید شما قرار می دهد. دیجیتال مارکتینگ کاری می کند که همه افراد قسمتی از مرورگر های اینترنتی خود را به دیدن شما اختصاص بدهند. شرکت ها در فضای اینترنتی دو راه دارند یا در این فضای تاریک گام بردارند و یا اینکه دوربین دیجیتال مارکتینگ داشته باشند، این به انتخاب شرکت شما بر می گردد.

طرح دیجیتال مارکتینگ حضور شما در دنیای اینترنت همانند بازی فوتبال است. بهترین بازیکن های فوتبال کمتر از ۱۰ دقیقه توپ را در بازی در اختیار دارند ولی در همان زمان کوتاه، برای آنها کافی است تا کار خود را انجام دهند و به خوبی می درخشند. برای آنکه در دنیای اینترنت دیده شوید باید با رویکرد ها و پلن های مشخص به سراغ مشتریان خود بروید. در فضای بزرگ اینترنت فرصت های کمی دارید پس جای سعی و خطا نیست. طراحی پلن و اصول دیجیتال مارکتینگ باید بر مبنای روز باشد چرا که دیجیتال مارکتینگ علم روز است. شرکت توانا رسانه با استفاده از روش های به روز و نوین و با احاطه کامل بر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ مرحله به مرحله شرکت شما را به سمت درخشش در فضای اینترنتی همراهی می کند. در مرحله اول از این روند، هویت شرکت و برند شما باز تعریف شده و پایگاه کسب و کارتان در دنیای مجازی ساخته و تزئین می گردد. در گام بعدی با استفاده از روش های نوین سعی می شود که در دسترس همگان قرار بگیرد و گوگل شما را به عنوان یک سایت معتبر معرفی کند. با روش های دیگر دیجیتال مارکتینگ چون ایمیل مارکتینگ و رپرتاژ آگهی نوین نام سایتتان را به دور دسترس ترین نقطه فضای مجازی پرتاب خواهیم کرد تا نام شما شنیده شود و در آخر با کمپین نویسی و اجرای آن، جریان های مختلفی از مردم به سمت کسب و کار شما سرازیر می شوند. تولید محتوا - Content provider : امروز هر چیزی به کلام و کلمه نیاز دارد، آدم ها چیزهایی را می خرند که فقط در باره آنها خوانده اند. پس تولید محتوا امروزه بیش از بیش اهمیت دارد، اگر درباره شرکت شما سخنی گفته نمی شود دلیل آن این است که خوراک متنی برای مخاطبین خود تهیه نکرده اید در توانا رسانه، کلمه هایی برای شما نوشته می شوند که کسب و کارتان را بهانه هر گفتگوی ساده ای بکنند. بازاریابی شبکه های اجتماعی - Social marketing : برای رساندن محتوا به گوش مردم به بلندگو های اینترنتی نیاز است، بازاریابی شبکه های اجتماعی در حکم بلندگو هایی هستند که صدای شما را در این فضا پخش می کنند. ایمیل مارکتینگ - Email marketing : نمی دانیم که مردم در چه شبکه هایی عضو هستند ولی می دانیم که همه یک ایمیل دارند، بدون اغراق می توان گفت تمام مردم قبل از آنکه وارد اینترنت بشوند ایمیل داشته اند!! در توانا رسانه این روش را جدی می گیریم و آن را برای شما به کار می بندیم. SEO - بهینه سازی برای موتور های جستجوگر: در دنیا همه جذب زیبایی می شوند ولی گوگل جذب سئو می شود. همانقدر از زیبایی لذت می برید گوگل نیز از سئو لذت می برد. سئوی خوب به گوگل نشان می دهد که سایت شما، یک سایت بسیار باکیفیت و خوب است که نمی توان از آن چشم پوشید. طراحی کمپین های تبلیغاتی (تبلیغات کلیکی و بنری): مردم همانند دریا موج دارند، موج علاقه به ورزشکار المپیک، موج اعترض، موج شوخی و... کمپین تبلیغاتی به شما کمک می کند که موج ها به سمت کسب و کار شما سرازیر بشوند.