همکاری با توانا رسانه

معرفی شرکت توانا رسانه نوین

۱۴ سال است که در بازار IT ایران با فراز و نشیب هایش همراه شما بوده ایم. ارتباطات آنلاین، یعنی پیوند تکنولوژی روز، IT و رسانه، تخصص اصلی ما در توانا رسانه است. حیاتی ترین رسانه های هر کسب و کاری را در دست می گیریم و به همت تیمی متخصص و حرفه ای، برای روابط عمومی ها و بازاریابی سازمان ها و شرکت ها متعهدانه نقش آفرینی می کنیم. توانا رسانه، حالا با معرفی سرفصل "مدیریت رسانه های اختصاصی" چکیده ی تجربیات سالیان متمادی حضور در عرصه فناوری اطلاعات و تکنولوژی را بصورت خدماتی کامل در اختیار کارفرماهای محترم گذاشته است. وبسایت یا اپلیکیشن های تحت وب، شبکه های اجتماعی و یا حتی رادیوهای شخصی و برنامه های سریالی ویدئویی و هرآنچه که برای ارتباط آنلاین با مخاطبین امروزی نیاز داشته باشید، توانا رسانه در چنته دارد.

فرهنگ کاری توانا رسانه نوین

خانه توانا رسانه محل تلاقی "اتحاد"، "احترام"، "پذیرش" و "خلاقیت" است. ارزش های شرکت توانا رسانه در روزهای سراسر تلاش و شادابی اش جریان دارد. توانا رسانه فرصت "رشد" چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای را برای تمام کارمندانش مهیا کرده است. "حال خوب" در گروی کار کردن در تیمی متعهد و همدل است چالش های تیم با مدیریت عالی برطرف می شوند تا بهترین کارآیی را داشته باشیم. رشد شخصی و روابط روزمره و درک کردن کار تیمی و حضور در اجتماع در کنار تمام آموزش هایی که از متخصصین هر یک از حوزه های فعال این خانه نصیب شما می شود.

مزایای همکاری با توانا رسانه نوین

کارمندان مسئولیت پذیر در خانه توانا رسانه در محیطی امن و لذتبخش برای رسیدن به آرمان ها و اهداف کاری، مهیا کرده است. قرارداد های کامل، بیمه تامین اجتماعی از روز اول کار و کار کردن در کنار حرفه ای ها، بستری مناسب برای ایجاد خلاقیت ها و موفقیت های شماست. جشن های ما برای موفقیت های اعضای این خانه است. تولدها هم یکی از مراسم اصلی شرکت ما است. توانا رسانه خانه ای است برای به اشتراک گذاشتن آگاهی های جمعی و رسیدن به اهداف اصلی کاری و شخصی. حضور در مکانی که حرفه ای ها با شما همکار خواهند بود، یعنی دنیایی از تجربیات که به راحتی در دسترس شما قرار دارد.

اعضای شرکت

توانا رسانه برای من خانه‌ای است پر از حس زندگی و اشتیاق به کار. خانه ای که مفهوم زندگی و سطح توانمندی هایم را برایم تغییر داده است. زنده کردن روزهایم با انجام کارهایی که با علایقم جور هستند و برای انجام دادنشان خلاقیت هایم پذیرفته می شوند.

سپیده هراتی

سرپرست روابط عمومی, توانا رسانه نوین

محیطی چابک و خلاق که در آن بتوان در کنار تیم رشد کرد و برای مشتریان خلق ارزش نمود. زندگی در توانا رسانه جذاب و هیجان‌انگیز است.

امیرحسین صباحی

سرپرست تیم برنامه‌نویسی, توانا رسانه نوین

توانا رسانه خانه من است. من از همکاری با همکارانی باهوش، خلاق و حرفه‌ای بسیار خوشحالم. در توانا رسانه شما هیچ وقت یکنواختی را تجربه نخواهید کرد. هر روز یک چالش جدید و هر روز راه حل‌های متفاوت! این حس همیشه من را در توانا رسانه نگه خواهد داشت.

ایمان پیروزی

رئیس هیئت مدیره, توانا رسانه نوین

تخصص شما چیست ؟

در زیر براساس تخصص خود فرم همکاری توانا رسانه نوین را تکمیل نمایید.