سئو

سئو

اگر میخواهید یک جسد را جایی پنهان کنید که هیچکسی از وجودش باخبر نشود، صفحه دوم جستجوهای گوگل بی شک بهترین جاست.

سئو

اگر میخواهید یک جسد را جایی پنهان کنید که هیچکسی از وجودش باخبر نشود، صفحه دوم جستجوهای گوگل بی شک بهترین جاست.

این جمله معروف در دنیای اینترنت، قدرت بلامنازع صفحه اول گوگل را نشان می دهد. مردم بارها و بارها در روز برای پرسیدن سوال های بی شمارشان از موتورهای جستجو استفاده می کنند.

برتری در بین نتایج موتور جستجوی گوگل، به یکی از اصول اولیه ی بازاریابی الکترونیک تبدیل شده است مخصوصا وقتی بدانیم ۷۳% از معاملات اینترنتی از موتورهای جستجو شروع می شوند. وبسایتی قوی که در بین جستجوهای مردم جایگاهی نداشته باشد، عملا از هدف اصلی اش بسیار دور افتاده است و میتوان گفت وبسایت به معنای حقیقی کلمه بلا استفاده است.

سئو هنر شناساندن یک وبسایت به موتورهای جستجو است. وبسایت ها برای موضوعات خاصی بوجود می آیند و ارزش های یک موضوع با کلماتی مشخص بیان می شوند که در فنون سئو به آن “کلمات کلیدی” می گویند.

اینکه موتورهای جستجو هر وبسایت را با چه ارزش هایی شناسایی کنند، رسالت اصلی سئو است.
سئو کاری هوشمند و خلاقانه است، شناسایی الگوریتم هایی که هرروز تغییر می کنند، سئو را به یک کار خلاقانه و حرفه ای تبدیل کرده است.

سئو، فریب موتورهای جستجو نیست بلکه راهکاری است تا یک سایت به رویت کسانیکه دنبال خدمات و کالاهایش هستند برسد و همچنین ارتباطات یک سایت را با دیگر سایت ها برقرار می کند تا در یک وبگردی سالم، کاربران محتوایش به درستی هدایت شوند.

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

ارتباط با ما

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت

ارتباط با ما

مشاوره

12 + 3 =