خدمات

تولید

یکی از سرفصل های مهم و استراتژیک توانا رسانه امکان تولید نرم افزار های اختصاصی به سفارش مشتری است. بسیاری از مشتریان نیازمند محصولات نرم افزاری ویژه تجارت خود می باشند.

بازاریابی اینترنتی

روزگاری بود که بازاریابی اینترنتی شامل انواع تبلیغات کلیکی و بنری میشد روزگاری که هنوز لپ تاپ ها فرمانروای دنیای اینترنت و تکنولوژی را بعهده داشتند و موبایل ها فقط برای پیامک و تماس های ضروری استفاده می شدند اما انقلابی که موبایل های هوشمند بپا کردند همه ی فعالیت های آنلاین را تحت تاثیر قرار داد.
ادامه مطلب

تبلیغات اینترنتی

همانطور که از نام تبلیغات آنلاین بر می آید، این نوع تبلیغات بر بستر اینترنت ارائه می شود، در تبلیغات اینترنتی رسانه خود را می سازید اما در تبلیغات سنتی همواره محتاج رسانه ها هستید. در این تبلیغات فرد بنر زن ، و تراکت پخش کن دیگر وجود ندارد و ایمیل مارکتینگ و بنرهای سایت ها البته که بدون چسب مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

دیجیتال مارکتینگ

حوزه دیجیتال مارکتینگ همچون قاره تازه کشف شده ای می ماند که هر لحظه قسمتی از پتانسیل ها و کارآمدی های این حوزه مشخص می شود. این حوزه که کمک شایان و قابل توجهی به امر تبلیغات نموده، امروزه پیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

ادامه مطلب

بازاریابی شبکه های اجتماعی

در کنار هم قرار دادن دو دریای ، بازاریابی و شبکه های اجتماعی در کنار یکدیگر سبب می شود اقیانوس بزرگی به نام بازاریابی شبکه های اجتماعی متولد می شود برای اینکه نسبت به این اقیانوس تازه متولد شده شناخت بیشتری داشته باشید بهتر است در ابتدا با دو مفهوم بازاریابی و شبکه های اجتماعی برخورد علمی تری داشته باشیم.

ادامه مطلب

موبایل مارکتینگ

بی واسطه ترین نوع ارتباط با مخاطبین و مشتریان از طریق گوشی موبایل آنها اتفاق می افتد. گوشی موبایلی که بصورت شخصی و ساده ارتباط با مخاطب را برقرار می کند فقط و فقط از تکنولوژی و محتوایی ارزشمند تغذیه می کند.

ادامه مطلب

تبلیغات شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی به یکدیگر مرتبط هستند این شبکه های اجتماعی هستند که افراد بصورت فعال بصورت میانگین روزی سه ساعت به آنها خیره می شوند کاری که سالهاست بیلبوردها و شبکه های تلویزیونی نتوانسته اند در آن موفق باشند.

ادامه مطلب

طراحی سایت

طراحی اختصاصی سایت، یعنی زنده کردن رویاها و باورهای مجموعه شما، یعنی عینیت بخشیدن به وجوه تمایز شما از سایر رقبایتان، یعنی تیم متخصص و خلاق توانا رسانه نوین بصورت حرفه ای و اختصاصی برای وبسایت شما ایده پردازی میکنند و تفکرات و دید شما نسبت به مجموعه و محصولات و خدماتتان را با همه ابزارهای ممکن، در دنیای اینترنت به وقوع می رسانند.

ادامه مطلب

برنامه نویسی

قدرتمندترين ابزار براي به تحقق پيوستن روياهاي سازمان است. طراحيهاي ارزشمندي كه براي ارتباطي ناب با مخاطبين بازيهاي شگفت انگيزي را توليد ميكنند و يا در راستاي رفع نيازهاي مخاطبين، امكانات و خدمات و كالاها را به شكلي ملموس به نمايش مي گذارند.

ادامه مطلب

سئو

بهينه سازي جستجو يعني در ميان ۱۰ سايت اول پيشنهاد شده از طرف گوگل باشيد يعني ۶۰ % از كليكهاي جستجو كنندهها به سمت سايتهاي برتر سرازير ميشود يعني درخشيدن در ميان ۲۵۰ بيش از ميليون سايت و ميلياردها صفحه يعني جلب نظر تمام جستجوكنندگاني كه به گوگل اعتماد دارند

ادامه مطلب

محتوای تولید شده

محتوای انتشار شده

محتوای ویدیویی

محتوای متنی

تولید

گسترش زیبایی تاثیرگذاری سرعت خلاقیت
ارتباط با ما

مشاوره

4 + 12 =